W obiekcie dostępne są także dla gości: stół bilardowy, stół do tenisa, wspólna sala telewizyjna. Na terenie obiektu zostało przygotowane miejsce do zabaw dla dzieci (huśtawki), boisko do kosza oraz siatkówki. Willa Józef posiada dla swych gości bezpłatny parking samochodowy. Parking jest niestrzeżony lecz monitorowany całodobowo.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę oraz TV. W całym budynku dla wszystkich gości dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, jak również możliwość korzystania z kominka, który znajduje się na stołówce.

Willa Józef oferuje całoroczną kompleksową obsługę wycieczek szkolnych, kolonii, zimowisk zielonych szkół, jak również turystów indywidualnych. Posiadamy 80 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami. Nasza gastronomia serwuje wyśmienite posiłki, które zaspokoją każde podniebienie. Posiadamy doświadczenie we współpracy z biurami turystycznymi, szkołami i zakładami pracy organizującymi wyjazdy grupowe dla swoich podopiecznych. Harenda to spokojne miejsce, gdzie wypoczniecie zarówno Państwo jak i wasze pociechy.

O NAS

Strona stworzona przez iQHotel.pl

REGULAMIN

KONTAKT

ATRAKCJE

GALERIA

O NAS

STRONA GŁÓWNA

Willa Józef znajduje się w Zakopanem na Harendzie w pobliżu wyciągu narciarskiego Stacja Harenda, oraz restauracji Mc Donald`s i stacji benzynowej Orlen. W zasięgu kilku metrów znajduje się przystanek autobusowy, kościół, sklep spożywczy, apteka, a także Muzeum Kasprowicza. Do centrum miasta Zakopanego jest 4 km.